Produkty

Zlepšete svou potenci pomocí jednoduchých rad

Nedílnou součástí vztahu je i jeho sexuální stránka, kterou je třeba rozvíjet bez ohledu na věk. Samozřejmě tak, aby to bylo příjemné oběma partnerům. Po středním věku ale přichází u mnoha mužů problém s potencí, na který dříve nebyli zvyklý. Není to ale nezvratný stav a možná vám může pomoci některá z našich rad.

Zamyslete se nad tím, zda nemůže vaši potenci ovlivňovat životní styl, který vedete. Ten totiž může mít na vaši erekci dost zásadní dopad. Pokud máte nadváhu, či jste dokonce obézní, začněte usilovat o snížení ? vaší hmotnosti. Upravte svůj jídelníček tak, abyste se vyhýbali tučným věcem, smaženým věcem a potravinám plných rychlých cukrů. Tyto jídla raději nahraďte jídly plnými bílkovin a s dávkou zeleniny. Nezapomeňte do svého jídelníčku dosadit také nějaké čerstvé ovoce, které je plné vitamínů prospěšných vašemu tělu.

zdravá strava

Další faktor, který hodně ovlivňuje schopnost potence u muže, je pohyb. Ten vám mimo jiné pomůže i snížit vaši váhu. Pravidelným pohybem lépe rozproudíte krev ve vašem cévním řečišti, což je pro vaši erekci důležité. Vyberte si takový sport, který vás bude bavit a zkuste se mu pravidelně věnovat alespoň několikrát týdně.

Vaši erekci také může ovlivňovat váš psychický stav. Pokuste se co nejvíce žít svůj život v klidu, vyhýbat se stresu a pokud máte úzkosti či jiné psychické problémy, obraťte se na psychologa, který vám pomůže vaše psychické problémy lépe zvládat.

deprese

Pokud žádné z výše uvedených opatření nepomůže, zkuste případně požádat svého lékaře, aby vám předepsal viagru. Viagra je totiž v podstatě zaručený prostředek k dosáhnutí erekce u mužů, kteří s ní mají z různých důvodů problémy. Pokud nechcete viagru, můžete ještě do svého jídelníčku zařadit bylinky, které mají účinek na zvýšení potence. Řadí se mezi ně například kotvičník, maca nebo ženšen.