Podnikání

Základní kousky do šatníku každé ženy

Pro většinu žen je móda velmi důležitá. Rády se oblékají a rády se líbí sami sobě. To samozřejmě platí i o mnoha mužích. V tomto článku se ale zaměříme na ženy.

Máte přecpané skříně a stále máte pocit, že nemáte, co na sebe? Možná je to proto, že vám v šatníku chybí ty správné kousky. Pokud budete mít základní, jednoduché kousky oblečení, dokážete s nimi vykouzlit spoustu různých outfitů do práce, na kávu nebo třeba na párty. Jaké kousky to jsou?

Džíny

Nesmrtelné džíny, které snad už nechybí v šatníku žádné z nás. Jejich oblíbenost napříč světem je obrovská, proto jsou dostupné v nejrůznějších stylech i barvách. Vezměte si k němu triko s potiskem a máte ležérní outfit na procházku, nebo ho doplňte jednobarevnou halenkou a sáčkem, a rázem je na světě elegantní outfit vhodný do zaměstnání.

džíny

Sako

Jak už jsme zmínili výše, základem šatníku by mělo být i dobře padnoucí sáčko, nejlépe v neutrální barvě jako je černá, bílá, béžová či šedá. Styl saka záleží na tom, co osobně ráda nosíte, zda ležérnější či elegantnější věci.

Jednobarevná trička

Jednobarevná trika či halenky si určitě pořiďte v různých barvách, v neutrálních odstínech i poněkud výraznějších barvách. Skvěle doplní každý váš outfit, hodí se jak ke kalhotům, tak k sukním. Trička vybírejte z kvalitních látek, aby vám dlouho vydrželi.

Černé kalhoty

Mimo džínů doplňte určitě svůj šatník i černými kalhotami, které mohou být z různých materiálů. Udělají vám službu jak v běžném outfitu, tak i například v poněkud formálnějším do práce, a využijete je i na čistě formální příležitosti.

černé kalhoty

Malé černé

Malé černé jsou klasika, která by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Najdete je v nejrůznějších variacích a střizích, tudíž si vybere každá, dle své preference, stylu a typu postavy. Malé černé šaty se vám v šatníku nikdy neztratí. Využijete je na večerní formální akce, do divadla, na koncerty vážné hudby a podobně.

Kde ale všechny tyto kousky nakoupit, abyste si byli jistí dobrou kvalitou a zároveň za ně neutratily desetitisíce? Vyzkoušejte e-shop About You. Na tomto e-shopu seženete nejen základní kousky, které jsme vám v článku vyjmenovali, ale i zboží dle nejnovějších trendů a to jak pro ženy, tak i muže či děti.

Ušetřete ještě více a využijte akci About You sleva 25.