Produkty

Průzračný bazén díky vysavači

Nedokážete si představit život bez bazénu a v létě v něm trávíte hodně času? Pokud ano, tak určitě víte, že je potřeba se o něho náležitě starat. Během léta se bazén hodně zanáší a pokud doma máte malé ratolesti, tak určitě víte, o čem je řeč. Pokud už Vám filtrace nestačí a už vás nebaví věčně tahat spadený hmyz a listí z bazénu síťkou, tak zvolte vysavač do bazénu, který dokáže doslova zázraky.

vysavač do bazénu

Vysavače do bazénu se objevily na trhu už před nějakou dobou a mnoho lidí na ně nedá dopustit. Díky vysavači si usnadníte práci a také čas strávený na čištění bazény. Obsluha je přitom úplně jednoduchá a zvládnou jí i Vaše děti. Vysavače jsou kvalitní a dokonale vysají Vaše dno bazénu. Při výběru je dobré si dívat na hlavici vysavače a také na to, zda je plně automatický, či ruční. Pro menší bazény Vám však bude stačit ruční vysavač, který dokonale zvládne vysát menší bazény. Kromě čistění samotného dna můžete s vysavačem čistit i stěny a Váš bazén tak bude průzračně čistý. Bazénový vysavač se připojuje pomocí hadici k filtraci a ovládá se ručně pomocí teleskopické tyče. Kromě toho se nemusíte bát ani ceny a to proto, že vysavače jsou poměrně levné.

vysavač do bazénu

Samozřejmostí je, že pokud využíváte bazénový vysavač delší dobu, je potřeba u něho vyměnit kartáče. Ty ovšem také nestojí moc a rozhodně se vyplatí. Pokud máte doma velký bazén, je dobré zvolit plně automatický vysavač. Ten se také využívá pro koupaliště a větší vodné plochy, které byste s ručním vysavačem zaručeně nevysály. Musíte však počítat s tím, že za plně automatické vysavače zaplatí oproti ručním větší částku.

Jestliže už nechcete mít špinavý bazén a chcete mít jednoduché čistění, tak neváhejte a zvolte právě ruční vysavač. Nebudete litovat a během celé sezóny bude Váš bazén čistý. Proto neváhejte a objednejte ho už nyní, ať se Vaše děti mohou koupat v čisté a průzračné vodě.