Nezařazené

Závěsné zařízení je jako výhra v loterii

Závěsné zařízení poskytuje za málo peněz hodně muziky a patří k technickým vymoženostem, které bychom mohli doporučit ke každému vozidlu. Vlastně je s podivem, proč se právě toto příslušenství nemontuje standardně ke každému vozu, protože i kdyby nebylo využíváno, máte jej stále k dispozici, co by, kdyby.

přívěsný vozík

Těch situací, kdy využít závěsného zařízení, je celá řada. Vezměme si jeden modelový příklad, a tím je přeprava předmětů v přívěsném vozíku.

Nákladní přívěsné vozíky začaly svůj velký boom již za socialismu, protože jakmile máta kouli za autem, můžete odvézt pohodlně a nezávisle na ostatních vyřazenou chladničku na skládku, přivézt kdykoli chladničku novou, můžete si zajet do hobby marketu a odvézt odtud sazenice stromků, mulčovací kůru, zahradní zeminu, písek, cement, vápno, sádrokartonové desky, pórobetonové desky, tmely a lepidla, truhlářské výrobky atd.

krytý přívěs

Vozík se hodí i lidem, kteří vlastní chalupu a o víkendech na ni cestují z městského bytu. S vozíkem převezete nábytek, koberce, sekačku na trávu, jízdní kola, dětské kočárky, motocykl, psací stůl, komodu a mnoho dalších předmětů, které na chalupě využijete o víkendech či na dovolené.

Přívěsný vozík perfektně poslouží vodákům, kteří tímto způsobem převáží lodě i bagáž na vodácké výpravy, čímž konkurují drahým půjčovnám. Na vozík se nasadí svařovaná nástavba a takto lze převážet i sedm lodí naráz včetně vodáckého vybavení pro čtrnáct vodáků.

Výhodou vozíků za tažné zařízení je i to, že je nemusíte vlastnit. Velmi snadno si je pronajmete například v hobby marketech a jejich pronájmy nejsou drahé, což se vyplatí hlavně lidem, kteří nemají možnost svůj vlastní vozík někde garážovat. K jízdě s vozíkem nepotřebujete žádná zvláštní povolení či oprávnění, zcela vystačíte s řidičákem skupiny B, zvláštní oprávnění potřebujete pouze pro jízdu s některými typy obytných přívěsů.