Nezařazené

Královnou plesu snadno a rychle

Co je tedy tím kouzlem, které z vás udělá neodolatelnou královnu plesového parketu? Drahý šperk? Koruna? Královský doprovod? Ne. Ani jedno z toho není úplně k zahození, ale zároveň není ani tím pravým klíčem. To, co vás udělá jedinečnou, nezapomenutelnou a okouzlující královnou plesu jsou vaše šaty!

Zní to jednoduše, že? Ale sehnat takové šaty které vám perfektně padnou, podtrhnou přednosti vaší postavy, a především každého přinutí k obdivu, to může být nadlidský výkon. Dokážete si představit, kolik hodin můžete strávit hledáním? Kolik času zkoušením? Bude to náročný proces, který se vám ale ve výsledku vyplatí. Na druhou stranu si své hledání můžete už od začátku usnadnit.

sedící žena v šatech

Ptáte se jak? Nehledejte přímo šaty, ale hledejte salon, který šaty prodává a nabízí svým zákaznicím i další služby, třeba úpravy na míru nebo objednávku šatů ve vaší velikosti, kterou zrovna nemají na skladě. Žhavý trend plesové sezony Svatebni-saty-spolecenske-plesove jsou letos bohaté třpytivé šaty, které z vás udělají královnu plesu jako mávnutím kouzelného proutku. Při jejich výběru se budete cítit jako princezna, po oblečení už jako královna. Žádný muž vás nepřehlédne, každá žena vám bude závidět.

žena v rudých šatech

V salonu Zoryana Stekhnovych máte několik možností:

Můžete si šaty pouze vypůjčit. To je ideální varianta, pokud vás čeká pouze jediná událost a byla by škoda, aby se vám na šaty ve skříni prášilo. Také je ideální v případě, že chcete každou sezónu oslňovat v jiném modelu.

V nabídce je i prodej a customizace. Velkou část šatů, které jsou v nabídce k zapůjčení, si můžete i zakoupit a nechat si upravit přímo pro sebe. Za ten pocit, že se ve vašem šatníku skrývá neodolatelná plesová róba to stojí.

A pokud stojíte o opravdu jedinečný kousek, můžete si tu nechat ušít plesové, ale i jiné, šaty přímo na míru a přesně podle vašich představ. Šicí dílna a návrhářka vám bude plně k dispozici, aby vám vytvořila nejen střih na míru, ale aby vám pomohla i vybrat dokonalé barvy, zdobení a celkový vzhled vašich šatů, který vyzdvihne vaši krásu.