Nezařazené

Únik vody

Pamatuji si, když jsem s přítelem odjela na dovolenou. Byli jsme oba dva hodně moc unaven, a to unavení hlavně z práce. A tak jsme si řekli, že si zasloužíme taky nějaký odpočinek a relax. Takže jsme ihned začali hledat v časopisech a taky na internetu, co bude po nás s nejlepší. Ze začátku jsme chtěli, že si uděláme tady u nás ve městě jenom nějaké masáže. Tady u nás ve městě je asi pět masérských studií, jenomže jsme si řekli, že tohle by asi jenom tak nestačilo. Že potřebujeme na relax něco většího. A něco více kvalitnějšího, co trvá taky i déle. Tak jsme si řekli, že pojedeme. Nicméně jsme ale zapomněli, všechno doma zkontrolovat.

Únik vody mě zaskočil.

A tak se samozřejmě stalo to, co nikdo nechce. Začala nám téct voda. Vůbec jsme ale o tom nevěděli. Zjistil to až soused, který viděl, že se nám z pod dveří v bytovce že ne voda. A sice to nebyl žádný velký proud, ale ona tam prostě tekla. Byla jsem z toho velmi nešťastná, když mi tohle soused volal. A nevěděla jsem, co mám s přítelem dělat. A tak jsme zavolali instalatéra. Instalatér z Prahy je opravdu kvalitní a taky jsem na internetu rychle našla, jací jsou instalatéři z Prahy. Našla jsem nakonec skvělého instalatéra z Prahy, který má opravdu dobré reference Taky mi ho doporučila jedna moje sousedka, která bydlí nade mnou.

Instalatér by měl najít závadu.

Ta už taky byla vytopená, bohužel. A byla spokojená s instalatérem z Prahy. A je instalatérů tady sice víc, ale ne všichni jsou perfektní. Instalatér z Prahy se mi taky velmi osvědčil v tom, že nemá moc vysoké ceny jako ostatní, takže jsem byla spokojená a můj přítel taky. A byla jsem ráda, že instalatér z Prahy nám taky zjistil, jaká vada byla v umyvadle. Nevím, co se stalo, ale nějak špatně tě těsnilo a začalo téct. Jsem moc ráda, že už je všechno v pohodě a instalatér z Prahy Kanalizace-instalateri.cz nám velmi pomohl. Takže proud taky máte nějaký problém, instalatér je na prvním místě.