Podnikání

Nevšední sexuální zážitek pro muže

Prostata je žláza velikosti cca kaštanu, kterou lze nahmatat přes konečník. Jinak se ale nachází na spodní straně močového měchýře. Jsou v ní drobné žlázky, v kterých je semenná tekutina, která vyživuje spermie. Hodně mužů má prostatu spojenou jako se zdrojem různých onemocnění, jako jsou například záněty prostaty a podobně. Málokdo ale ví, že pomocí prostaty můžete prožít jedno velké a krásné vyvrcholení.

muž

Prostata je totiž velmi hustě zásobena nervovými vlákny, které při stimulaci vysílají do vašeho těla velké pocity vzrušení. Proto se také prostata přirovnává k ženskému klitorisu nebo bodu G. Její nevýhodou je, že je hůře dostupná než třeba ženský klitoris, ale rozhodně ne tak moc, abyste nemohl v této oblasti sexuality experimentovat. Je důležité, pokud masáž provádí například žena či muž svému partnerovi, aby spolu neustále komunikovali. Pokud je tlak na prostatu při masáži příliš silný, není to dobře, a masírující musí zvolnit. Pak by měla být masáž velmi příjemná. Rozhodně při masáži použijte olej nebo ještě lépe vazelínu, či lubrikační gel na bázi vody pro bezpečnější masáž a příjemnější pocity.

Pokud máte potíže s erektilní dysfunkcí, hodně mužů uvádí, že právě masáž prostaty jim pomohla k tomu, aby opět zažili vzrušení a erekci. Není to samozřejmě zaručený způsob, jak se vyléčit s erektilní dysfunkce, ale rozhodně to doporučujeme vyzkoušet.

sex

Jestli chcete tento zážitek zažít z rukou krásných odbornic, můžete vyzkoušet prostaty masáž https://mataharisalon.cz/cs/masaz-prostaty. Krásné masérky již přesně ví, jak na tuto masáž, tak, aby byla bezpečná, hygienická a pro klienta maximálně příjemná. Užijete si tedy nevšední zážitek v krásném a čistém prostředí a s maximální diskrétností. Jen je třeba odhodit stud a ponořit se do prozkoumání nových oblastí vašeho sexuálního života. Získané zkušenosti pak můžete naučit i svou partnerku či partnera.