Produkty

Oáza klidu na vaší zahradě


Dovedete si představit klidnější místo na odpočinek než pergolu na vlastní zahradě? Je to místo, kde máte své soukromí, kam nedohlídne zvědavé sousedovo oko a kde se můžete v klidu věnovat svým koníčkům nebo jen tak lenošit. V pergole na zahradě se dá háčkovat a plést. Jste šikovná a oplétáte na zimu celou rodinu? Svetry, šály, čepice, ale třeba i háčkované dekorace nebo hračky. V pergole u domu na zahradě vám to půjde mnohem lépe od ruky za poslouchání štěbetání ptactva v korunách stromů. V pergole se dá číst. Dostali jste k Vánocům knihy a stále odkládáte jejich přečtení, protože nemáte čas? Ideální doba na jejich přečtení v létě při posezení v pergole. Klid, který vám může rušit jen smích dětí, které budou na zahradě dovádět, je pro čtení knihy ideální.

pergola

V pergole se dá psát román. Říkáte si, že váš život je jeden velký příběh, který stojí za to sepsat do románu nebo do povídky? Proč ne? Sedněte si do pergoly, vezměte si notebook a začněte do něj sázet písmenka. I kdyby to nakonec nebyl román, jistě to budou vzpomínky, které si rádi přečtou další členové rodiny nebo kamarádi a nikdy nevíte, třeba v sobě objevíte skrytý talent a bude z vás úspěšný autor bestselleru.

pergola

V pergole se dá pracovat. Pokud vám váš zaměstnavatel dovoluje home office, nemusí vědět, že sedíte v pergole na zahradě, hlavní je, že odvedete požadovanou práci. A pokud jste OSVČ a k podnikání vám stačí notebook, máte přímo ideální možnost pracovat v nejpříjemnějším pracovním prostředí jaké může být a to je příroda.

V pergole se dá spát. Nemyslíme spaní v noci, i když ani to v parném létě nemusí být špatný nápad, ale spaní vašich dětí po obědě, v případě malých dětí kdykoliv během dne v kočárku. Malé miminka lehce usínají na čerstvém vzduchu, ale v případě škaredého počasí, ať už déšť nebo vítr, tak se rodičům moc ven nechce.