Produkty

Stavba domu v dnešní době?

Dnes má mnoho lidé obavy z budoucnosti. Především kvůli situaci ve světě, ve společnosti a hlavně v ekonomické oblasti panují obavy z toho, co všechno nás ještě čeká. Jenže kdyby takto uvažovali všichni, nejspíš by ve vlastním nikdo nebydlel. Určitá rizika existují vždy, a nejde se jim vyhnout, ani kdyby člověk sebevíc chtěl. Proto není dobré stavbu domu odkládat, protože situace se může naopak dost zhoršit, a pak si svoje už nepostavíte nikdy.

nový dům

Chcete kvalitní firmu?
Pokud jste se přece jen rozhodli pro výstavbu domu, ale nemáte žádné zkušenosti, nezbývá vám nic jiného, než stavbu svěřit do rukou firmy, která je má. Člověk by si řekl že firma je zárukou kvality, ale bohužel to tak není. Často právě různé “firmy” zneužívají důvěry klientů, a výsledek je okradený klient bez domu. Zakládáme si na tom, že nám klienti věří, a že díky nim rosteme. Stavíme dřevostavby i zděné domy na klíč, a pro vás to znamená, že si vyberete typový projekt z naší nabídky a po uzavření smlouvy už můžete pomalu začít balit kufry.

Tak jednoduché to je
Stavba na klíč znamená, že všechno obstaráme my. Co se týče stavby, seženeme veškerý materiál i řemeslníky, o jejich kvalitní práci nemáme nejmenších pochyb. Vy si musíte jen sehnat pozemek a zajistit finance. Dokážeme vám dokonce sehnat stavební povolení. Prohlédněte si naše předem připravené projekty, kde najdete mnoho bungalovů za skvělé ceny.

nový bungalov

Lidé voli bungalovy nejčastěji, protože poskytují dostatek prostoru, komfort, moderní bydlení a design. V každé naší stavbě najdete solární panely a tepelná čerpadla, takže budete mít nízkoenergetické bydlení. Pokud by vás žádný z našich projektů nezaujal, můžete mít svůj vlastní individuální projekt, který vám rádi připravíme. Bydlet ve svém můžete už za pár měsíců, tak na nic nečekejte, a raději začněte stavět co nejdřív.