Produkty

Hra na kytaru

Jako malá jsem chtěla hrát na flétnu, jenomže moje maminka v té době byla samoživitelka, a ještě vychovávala i se mnou dva sourozence, takže opravdu nebylo peněz nazbyt. I když jsem v šesti letech maminku několikrát prosila, že bych chtěla chodit na kroužek flétny, tak mně to bohužel nevyšlo. A kolikrát jsem ale viděla maminku, jak jí to hodně mrzí a jak někdy brečí do polštáře. Tak jsem raději ustoupila a už jsem se o tom vůbec nezmínila. A svůj sen jsem si splnila, když jsem si začala vydělávat na brigádě, to bylo mi asi sedmnáct let. Studovala jsem střední školu a měla jsem taky brigádu, a tak jsem si zaplatila pouze jenom dvouměsíční intenzivní kurz flétny.

Syn hraje moc rád.

A umím sice pár písniček zahrát, ale není to žádná sláva. Ale nelituji a občas si ráda zahraji. Nicméně jsem si řekla, že až budu mít dítě, tak ho zkusím navést, aby hrálo na nějaký hudební nástroj. A podařilo se mi, že mám syna, kterého jsme si přála. A musím říct, že on asi moje přání vyslyšel, protože můj syn chtěl hrát na kytaru. Pro mě skvělá zpráva! A musím říct, že jsem byla opravdu velmi ráda, protože na kytaru hrál tehdy můj děda. A syn si vybral opravdu krásnou kytaru, se kterou potom hodil taky do svého kytarového kroužku. Kytara má krásné kytarové efekty.

Nová luxusní kytara.

Líbí se mi, když kytara má takové výrazné a basové ? kytarové efekty, které pohladí ucho. Ty se taky dají koupit samostatně, aby samotná kytara měla něco jiného a neobvyklého. Moc se mi líbí silné kytarové efekty, které jsou třeba na koncertech. A budu doufat, že to třeba syn někdy daleko dotáhne, že uslyším jeho muziku a kytarové efekty z pódia. Vím, že si možná moc věřím, ale svému dítěti přeci věří úplně každý, ne? A pokud syn bude chtít pokračovat v hraní na kytaru, tak já ho v tom maximálně podpořím. A i kdybych si měla vzít druhou práci, abych měla na kroužek kytary, tak to udělám.