Produkty

Dekorace na zahradu


Po dlouhé době jsem konečně jela ke své sestřenici na víkend. Už jsem u své sestřenice nebyla asi dva roky a byla jsem ráda, když jsem s ní zase mohla jet. A už jsme se z sestřenici domlouvali, jak si celý víkend užijeme. Protože jsme obě měly ve škole volno a ani jedna jsme neměla žádného přítele, tak jsme si řekly že si užijeme krásný holčičí večírek. Samozřejmě, že nechyběl ani alkohol a hlasitá muzika. Tancovaly jsme hlavně venku na zahradě, kde ještě byly tři další kamarádky. Jenomže se nám to bohužel překazilo, protože se vrátili její rodiče. Takže se samozřejmě ihned na zahradě rozsvítila všechna světýlka a já jsem to tehdy uviděla. A říkám předem, že mě to dost překvapilo.

Mám ráda odolné dekorace.

Teta se strýcem opravdu měli krásný velký bazén osázený nějakými betonovými doplňky. A já, jelikož jsou mí rodiče architekti, tak mě to zaujalo. A musím říct, že to byla opravdová krása. Líbila se mi jejich betonová dekorace a já jsem děkovala ještě bohu, že jsme se sestřenicí nenačaly žádnou flašku alkoholu. Takže jsem si v klidu prohlížela všechny betonové doplňky a moje teta mi vykládala, jak k betonovým dekoracím přišla.

Beton má zajímavý povrch.

Ona totiž je taková firma, kde si člověk mohl udělat svůj vlastní betonový doplněk. A teta dělala betonové doplňky tak, že lila beton do různých formiček, které na to byly určené, takže na zahradě má mnoho betonových doplňků, třeba jako u jezírka žabku anebo je krásné labutě. Mně se to moc líbí. A nebýt zakázaného večírku se sestřenicí, tak bych tu krásu nikdy neviděla! A já jsem si řekla, že by byla dobrá taky u nás na zahradě nějaká betonová dekorace, třeba židle. Protože betonových doplňků není nikdy dost. Mám ráda, když betonové doplňky taky slouží k praktickým věcem, právě třeba betonová židle k sezení. A jaké doplňky na zahrad máte vy? Nebo je vám to jedno a zahradu moc nevyužíváte?