Produkty

Chladič auta

Řekla jsem si, že až budu mít konečně své první auto, tak se o něj budu opravdu hodně starat. Protože já jsem taková, že když něco mám, tak o to pečuji, aby mi to vydrželo opravdu co nejdéle. A taky nikdy nezapomenu na moje první kolo, které mi koupila moje máma s babičkou, když jsem se konečně už naučila řídit kolo. Ze začátku to bylo takové malé kolo, které mělo přídavná kolečka. To mi vydrželo asi půl roku, protože potom jsem se už naučila skvěle jezdit bez koleček.

Muži rádi řídí.

Ani nevíte, jak jsem byla nadšená, když jsem dostala své první nové kolo. Bylo to v roce devadesát, takže si jistě dokážete představit, že v té době to bylo opravdu takové docela vzácné. A potom, o několik let později jsem konečně dostala svůj vysněný řidičák. Sice jsem ho udělala napodruhé na zkouškách, ale to vůbec nevadí. Hlavně, že ho mám. A vůbec taky nevím, jak bych se bez řidičského průkazu dnes už obešla. Bydlím na vesnici, jezdím do práce, která je ve městě. Takže se nemusím alespoň spoléhat na autobus a jezdím si autem. Pracuji tam v jedné autoopravně.

Kvalitní práce je důležitá.

Prodávají tam například taky chladič výfukových plynů 03/131512c, který je velmi oblíbený, protože jde u nás na odbyt. Když jsem se svého šéfa ptala, proč zrovna jde na odbyt chladič výfukových plynů, tak mi řekl, že je to pro potřeba. Že mnoho lidí tohle chce, protože to mít musí. Já abych se přiznala, tak jsem vůbec nevěděla, že některý chladič výfukových plynů existuje. Jenomže potom jsem si řekla, že se mám ještě stále co učit, takže jsem ráda, když mě šéf něco naučí. Protože se ráda učím, takže se neurazím, když mě někdo o něčem poučí anebo mi něco více vysvětlí. Kolikrát je tohle lepší než potom dělat nějaké chyby, kterých by pak člověk taky mohl litovat. Já jsem se už tolikrát spálila, že jsme si řekla, že další chyby už dělat nechci.