Produkty

Kvalitní schodiště

Pamatuji si, jak jsme je ezdili jako malí k babičce na prázdniny. Jezdili jsme tam na chatu, která se nám moc líbila a která byla taky hodně velká. Moje babička tam bydlela opravdu celý rok. Babička si tam na chatu pořídila krásná stylová kamna, ve kterých velmi často topila. Takže vždycky když jsme přijeli k babičce, třeba například v zimě, tak tam bylo opravdu cítit dřevo a kouř. Nám to ale nevadilo. A právě tyto dvě věci nám připomínaly babičku a babiččiny domácí buchty. Protože babička byla odbornice na buchty. Milovali jsme její buchty. A taky když si potom upravila půdu, abychom tam měli pokojíček, byli jsme nadšený.

Schody jsou různé.

Mě bylo asi šest let a měla jsem ještě sestru, se kterou jsem byly nadšené, že máme vlastní místnost. Protože na chatě byly dole v přízemí pouze dvě místnosti, takže jsme na výletech u babičky spali všichni v jedné místnosti. Bylo to docela nepraktické, takže potom si na nové schodiště dala ocelové točité schodiště. A musím říct, že to bylo opravdu pěkné. A víte, proč si dala ocelové točité schodiště? Protože je to velmi kvalitní materiál.

Ocel je pevná.

A my jsme se s maminkou dohodly, že v budoucnu bychom tam taky chtěly na chatě bydlet. Tak jsme babičce řekly, že jí zaplatíme nové ocelové schodiště. Musím říct, že ještě když bylo to schodiště točité, tak na tom byla velká zábava. Pamatuji si, jak jsme tam za sestrou jezdily na matraci ze schodů dolů. Jistě víte, jak se někdy dopadlo. Někdy jsme z ocelového točitého schodiště spadly a měly jsme naražená kolena. To nám ale nikdy nebránilo v tom, abychom v zábavě pokračovaly. Navíc ocelové točité schodiště se velmi lehce udržuje. Stačí vzít vlhčený hadřík a přetřít schodiště. Ocel je totiž kvalitní a lehce se udržuje. A vy máte doma jaké schodiště? Pokud ho tedy máte. Jsou totiž populární taky schodiště, kde zábradlí není vůbec.