Produkty

Darujte propisky s potiskem pro radost

Některé nejmenované zdroje se snaží lidem vnutit svůj model digitalizace v takové míře, abychom upustili od čtení papírových knih a věnovali více pozornosti těm digitalizovaným. Podobné je to i s filmovou a hudební tvorbou a samozřejmě i s mobilními telefony, jejichž software dokáže nahradit papírové záznamové bloky, tužky, pastelky a propisky. Má to však jednu podstatnou nevýhodu, a sice veškerá data, která jsou k dispozici „online“, mohou být snadno zneužitelná, ovšem co si napíšete do vašeho kapesního diáře nebo záznamníku, to vám nikdo „po síti“ neukradne. A jste-li i na své věci opatrní, ani kapsář vám neublíží.

barevné propisky

Propiska a papírový poznámkový blok mají stále své platné místo mezi námi

Dalším jevem, kterým se snaží digitalizace okleštit naše přirozené chování, je přechod od fyzických doteků k virtuálnímu světu. Uvědomíte si to zejména tehdy, pokud budete v ruce svírat papírovou knihu, obracet listy a těšit se z ní, jakožto hmotného předmětu. Digitální kniha vám žádný takový zážitek nenabídne, přijdete o něj, jako o součást čtenářské vášně. Je to s trochou nadsázky srovnatelné s partnerským svazkem, kdy namísto fyzického partnera vedle sebe máte jen jeho fotografii.

propiska a poznámkový blok

Nenechme se vtáhnout do světa virtuální reality a žijme více tou skutečnou, fyzickou. Stýkejme se s přáteli nejen po e-mailu a sociálních sítích, ale zejména formou fyzických setkání, návštěv, plánování dovolené, oslav a všech ostatních společných akcí. Můžeme k tomu využít i reklamní předměty, například propisky s potiskem, kšiltovky s potiskem, trička, mikiny, deštníky, batohy a jakékoli další hmotné předměty, na jejichž povrchu potisk dobře kontrastuje s barvou původního materiálu. Potiskem předmětů lze rozdávat radost při různých slavnostních příležitostech, ale můžete se do této činnosti pustit jen tak, prostě pro radost.