Produkty

Co darovat novopečeným rodičům?

Uběhlo šestinedělí a vy můžete přijít na návštěvu k novopečeným rodičům? Rozhodně je na místě něco s sebou přinést, protože je to slušnost a novému děťátku chcete popřát krásný vstup do života a něco mu dát. Nebo spíše rodičům, ale musí se to týkat děťátka. Určitě budou rádi, ono v dnešní době není nic zadarmo, a tak s jim jistě nějaký drobný dárek, nějaká pozornost, hodit bude, to si pište. Vlastně stačí opravdu drobnost, hlavně ať nechodíte s prázdnou. A ne že přijdete s flaškou vína! To se opravdu nehodí. Také můžete něco přinést mamince, která se teď vzpamatovává a léčí z porodu, ale na to víno opravdu zapomeňte.

miminko

Spíše vyberte něco pro maličkou či maličkého, to bude mnohem lepší a rodiče to využijí lépe než víno! I když novopečení rodiče to víno asi potřebují, vzhledem k tomu, co je čeká a kolik neprospaných nocí si ještě zažijí před tím, než definitivně začne dítě spát celou noc… Zpět ale k tomu, co přinést. Pokud jste se rozhodli, že koupíte něco malému miminku, máte tolik možností. Jedná se ještě o velmi malé miminko, proto tedy zvažujte to, že si asi s nějakými hračkami hrát ještě nebude. Ale jsou i hračky pro malé dětičky, takže rozhodně pohledejte v obchodě a kdyžtak to kupte.

miminko

Někteří kupují plínky, ale zde nevíte, co je pro miminko nejlepší značka, takže se buď domluvte s novopečenými rodiči, a nebo se na to vyprdněte a kupte něco jiného, kde máte záruku, že se to využije. Kupte třeba oblečení pro miminko a podobně. Zde víte přesně, jaké oblečení miminku koupit, klidně ale můžete koupit něco, do čeho se miminko vleze až později, i to se hodí. To oblečení pro miminko počká, to se nebojte. Mimo oblečení pro miminko můžete také koupit třeba dudlíky, nějaké flaštičky nebo zkrátka něco, co novopečení rodiče používají, ať opět nekoupíte něco, co jim bude úplně k ničemu. Ale vždy můžete vsadit na to oblečení, protože to používají všichni bez rozdílu.