Produkty

Zip sáčky pro balení zavazadel na dovolenou

Cestování s kufrem nebo s velkou sportovní taškou na velké vzdálenosti může přinášet neočekávané problémy. Můžete se jich vyvarovat, vsadíte-li na zip sáčky patřičné velikosti, a sbalíte-li do nich své předměty, které vás na cestách provází.

cestovní zavazadla

Automobilové zplodiny – kdo cestuje na dovolenou autobusem, musí počítat s tím, že zavazadla uložená v zavazadlovém prostoru nejsou hermeticky uzavřená, ale mohou nasávat vzduch zvenčí a spolu s ním i zplodiny z aut. Nač zbytečně kontaminovat vaše oblečení v kufru u či ve sportovní tašce, když to není nutné? Využijte uzavřeného plastového sáčku, v něm máte jistotu, že se vašemu oděvu nic nestane, a můžete si pak jízdu na dovolenou užít beze strachu. A pokud máte citlivý žaludek na pohupování za jízdy, nezapomeňte na vhodné léky, abyste nedopadli, jak ti nešťastníci z filmu „Účastníci zájezdu“. Mimochodem, zip sáček se dá elegantně využít i jako sáček na zvracení a je to rozhodně vhodnější předmět, než igelitová taška.

cestování letadlem

Prach – zipové sáčky spolehlivě chrání před prachem a ten bývá při cestování častým nezvaným hostem. Setkáte se s ním při čekání na taxi na chodníku, kdy kolem vás projede za tu dobu stovka aut, a ta rozvíří prach ze silnice a spolu s ním i těžké kovy, které se tu usadí. V sáčcích se zipem budou vaše věci v zavazadle v bezpečí.

Voda a vlhkost – pokud vám začne cestou na dovolenou zatékat do batohu, kufru nebo tašky voda, je to nepříjemné a může to poškodit vaše věci, ale budou-li uzavřené v zipových sáčcích, nic se jim nestane.

Hmyz – stalo se vám někdy, že jste vybalili v cílové destinaci v některé z exotických zemí z kufru tričko, chtěli jste si jej obléknout a těsně před navlečením trička na hlavu z něj vypadl deseticentimetrový šváb nebo velký pavouk? Mnozí z vás by z toho byli v šoku a přitom stačí maličkost – balit věci do zavazadel před odjezdem tak, aby byly uzavřeny v zip sáčcích. Je velmi malá pravděpodobnost, že by se švábi, termiti a pavouci prokousávali plastem, ti si pochutnají spíše na papíru.