Dům a byt

Nechte si navrhnout obývací pokoj

se et=UTF-8″>

Rozhodli jste se postavit dům nebo třeba zrekonstruovat byt? Určitě si lámete hlavu s tím, jak navrhnout jednotlivé místnosti tak, aby byl maximálně využitý jejich potenciál. Tím je myšlena orientace místnosti, počet oken a dveří nebo třeba jejich využití. I když by se mohlo zdát, že jde jen o to si nakreslit na papír nábytek, bohužel tomu tak není. Většinou je to práce pro designéry, kteří mají vystudovanou architekturu. To proto, že je potřeba pracovat se sítěmi, které se v každé nemovitosti nachází. Proč je tomu tak?

gauč v obýváku

Pokud si chcete zkusit připravit například návrh obývacího pokoje, určitě musíte vědět, kam si můžete dovolit dělat otvory, vrtat díry a provádět další stavební práce, aby nedošlo k poškození sítí nebo nosných zdí. Není to úplně snadné, proto je lepší to nechat na někom, kdo nic neopomene a kdo nezapomene na jediný detail.

Naše studio se zabývá návrhem interiérů. Navrhujeme celé domácnosti v souladu s požadavky klientů a s ohledem na vlastnosti nemovitosti, pro kterou návrhy připravujeme. Klienti nám sdělí svoje požadavky, návrhy a případně i nápady, které se jim líbí a chtěli by je realizovat. Následně vytvoříme vizualizaci, která vám poměrně přesně ukáže, jak by návrh mohl vypadat. Pokud jej odsouhlasíte, můžeme se pustit do práce. Spolupracujeme s různými výrobci a dodavateli, takže vám můžeme dodat hotový dětský pokoj nebo třeba kuchyni.

moderní obývák

Inspirujte se
Nemáte úplně jasnou představu o tom, jakým směrem se chcete ubírat? Prohlédněte si na našem webu hotové stavby, které jsme navrhli, vyrobili a předali spokojeným klientům. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší kanceláří, rozhodně budete maximálně spokojeni. Naše návrhy jsou originální, moderní a přesto praktické. Pomáháme rodinám k lepšímu bydlení, které by si sami nedokázali navrhnout a zrealizovat – od toho jsme tu my.