Nezařazené

Pronájem kontejneru pro rekonstrukci domu

Zakoupili jste nebo zdědili rodinný dům po prarodičích a po jeho prohlídce vám bylo jasné, že bude nutné objekt podrobit celkové rekonstrukci? Zjistili jste, že se tu ještě vyskytují staré elektrické rozvody v hliníku? Domníváte se, že jsou stará okna a dveře zralá na výměnu a to samé soudíte o podlahových krytinách? Uvažujete také o tom, že si tu necháte nainstalovat novou kuchyňskou linku a změnit dispozice půdorysu tak, že vybouráte některé příčky a postavíte jiné?

transportní kontejnery

Pokud se v podobném scénáři vidíte, pravděpodobně vám dochází, že půjde o náročnou akci, která se neobejde bez úplného vyklizení objektu. Jenže co když jste v situaci, kdy jste prodali byt a chatu a bydlíte prozatím v tomto domě? Máte sice peníze na rekonstrukci, ale nemáte vhodné prostory, kam přestěhovat váš sávající nábytek, koberce a další zařízení bytu? Pak by se vám mohl hodit pronájem přepravního kontejneru.

přeprava kontejnerů po moři

Pronájem kontejneru cena jsou klíčová slova, která si zadáte při vyhledávání této služby na Internetu, abyste nakonec zjistili, že si lze vypůjčit kontejner na libovolně dlouhou dobu. To je nesmírně výhodné právě v těchto situacích, kdy by pro vás byl problém, takřka neřešitelný, přestěhovat věci kamsi do nějaké úschovny, třeba ke stěhovací firmě, protože budete potřebovat občas nějaké věci z úschovy vyzvedávat. Takto je budete mít na vlastní zahradě neustále k dispozici.

Pronájmy přepravních kontejnerů jsou poměrně oblíbenou službou, jedná se o ocelové boxy, v nichž se přepravuje zboží lodní dopravou po moři a samozřejmě i kamiony nebo železničními vagóny po souši. Jak takový box vypadá, si můžete prohlédnout na některém z železničních překladišť, například v blízkosti Prahy na trati do Českých Budějovic. Výhodou těchto služeb je, že se nestaráte o přepravu, vy platíte pouze pronájem a cenu přepravy, kterou zajišťuje pronajímatel.