Peníze

Nebankovní hypotéka pro začínající podnikatele

Banky mají často podmínky, které jsou pro začínající podnikatele dost nevýhodné. Kvůli současné ekonomické situaci se mnoho drobných podnikatelů ale ocitlo v nepříjemné situaci. V podnikání se člověk nikdy nemůže připravit na všechno, proto je občas potřeba si půjčit.

Podnikání obecně není jednoduchá záležitost a je plná nejistoty. Když jste v zaměstnaneckém poměru, tak máte ve smlouvě jasně daný plat, který vám v určené datum chodí každý měsíc. Jako podnikatel ale žádnou takovou jistotu nemáte. Můžete se snadno stát, že někdo z vašich klientů včas nezaplatí fakturu nebo na poslední chvíli odřekne zakázku. Snadno se pak stane, že peníze, se kterými jste už počítali, vlastně nedostanete nebo vám přijdou až pozdě.

peníze a čas

Potřeba si vzít úvěr je v těchto případech naprosto běžná. Jako první se podnikatelé většinou obrací na banku, ta je ale může odmítnout. Jestli potřebujete hypotéku a banka vás nepovažuje za bonitního klienta, podívejte se na nebankovní hypotéku. U nebankovní společnosti můžete na hypotéku dosáhnout i s nízkým daňovým přiznáním nebo záznamu v registru.

Podnikatelský úvěr můžete splácet po dobu, která vám bude vyhovovat. Začít můžete na jednom měsíci, a naopak splácet můžete až po dobu třiceti let. Na zajištění půjčky můžete využít jakoukoliv nemovitost, ať už se jedná o výrobní halu, pozemek nebo kancelář. Podmínky jsou mírnější než nabízí banky, takže budete mít více možností, jakou nemovitost k tomuto účelu využít.

peněženka

Domluvte si osobní schůzku a zeptejte se na možné nabídky. Zvažte vaše možnosti a dobře si promyslete, po jakých částkách budete schopni peníze splácet. Mít dobře nastavený finanční plán a řídit se jím, je základ úspěchu a pomůže vám to vaše podnikání dlouhodobě rozvíjet. Opožděné splátky budou vám budou situaci opět jen komplikovat, proto je dobré si vše dobře naplánovat.