Společnost

Lidé, kteří zemřeli velmi nešťastnou náhodou

Světlana Roslin

Mladé mamince Světlaně bylo 24 let. Žila v Rusku a měla dvě děti ve věku 4 a 6 let. Po mateřské dovolené se vrátila ke své původní práci, dělnici v továrně na cukrovinky. Což může pro někoho působit jako práce snů. Náplní její práce, mimo jiné, bylo to, že dávala suroviny do obrovského stroje, který je míchal dohromady. V okamžiku nehody se v něm nacházela tekutá čokoláda. Světlana měla v ruce mobil, který ji vyklouzl a spadl do čokolády. Jakmile se pro něj nahnula, spadla dovnitř a stroj ji vzápětí rozdrtil. Jelikož spadla hlavou napřed, jediné, co z ní zůstalo neporušené, byli její nohy.

tygr

Adam Pye

Adamovi bylo 26 let. Užíval si odpoledne na Kalifornské pláži se svými přáteli. Rozhodl se, že vyhloubí do písku dvě hluboké díry, což se mu skutečně podařilo. Poté se rozhodl obě díry propojit tunelem. Bohužel, zatímco hloubil tunel, písek kolem něj se sesunul a pohřbil ho zaživa. I když mu lidé okamžitě přispěchali na pomoc a dorazili záchranáři, kteří se ho snažili dostat ven, pro Adama bylo již pozdě. Váha písku způsobila, že nemohl dýchat a zemřel.

pláž

Zhang

U posledního případu není známé křestní jméno oběti, pouze jeho příjmení, Zhang. Zhang a jeho spolupracovník vzali své rodiny do Zoo. Nechtělo se jim ale platit tak vysoké vstupné, proto ho zaplatili jen za své rodiny a sami dva se rozhodli, že přelezou plot a dostanou se tak do zoo zadarmo. Ignorovali přitom varovné cedule, které na plotě byli. Nejprve lezl Zhang. Jakmile plot přelezl, došlo mu, že se dostal do pořádného problému. Ocitl se přímo v tygřím výběhu. Dva tygři na muže okamžitě zaútočili, a i před zraky návštěvníků ho zaživa roztrhali. Pracovníci zoo se snažili tygry odehnat výstřely a jednoho tygra, který se nechtěl své kořisti pustit dokonce zastřelili, nicméně Zhang byl v té době již bohužel po smrti.