Láska

Když se do vás zamiluje strýc…

V dnešní době se stává opravdu mnoho věcí a to včetně toho, že se může stát, že se do vás zamiluje rodinný příslušník. Může se například jednat o manžela vaší tety nebo o někoho jiného. Pokud to dojde až tak daleko, že se vám daný člověk přizná k tomu, že jste se změnili a dospěli natolik, že se do vás prostě zamiloval, bylo by vhodné něco takového začít řešit. Na vás bude, abyste si v hlavě prošli to, co jste slyšeli, protože je jasné, že v dané situaci budete muset člověk promyslet, co teď. Je jasné, že určitě nebudete chtít, aby to dopadlo tak, že by se kvůli tomu všemu rozpadlo manželství vaší tety.

srdce ze stránek

Pokud se navíc to, že dojde k tomu, že se strýc, který má například 45 let přizná dívce, která má 20 let, bylo by vhodné zamyslet se nad tím, jestli by takový vztah měl vůbec budoucnost, pokud by se daná žena rozhodla, že i přesto, že by něco takového mohlo rozvrátit rodinu, by do něčeho takového šla. Je potřeba si uvědomit například to, že daná dívka určitě bude chtít za pár let děti. Myslíte si, že daný muž by byl ochotný mít v 50 letech dítě? Věřte, že je zde velmi malá pravděpodobnost. Není to ale to jediné, co může být překážkou. Vždy je těch věcí daleko více. Pokud jste se už setkali s tím, že jste zjistili, že se do vás nebo do někoho jiného zamiloval strýc, pak jistě moc dobře víte, jak je taková situace zvláštní a že je opravdu potřeba něco takového řešit s rozumem. 

láska z rukou

Bude na vás, jak se v takové situaci rozhodnete, ale rozhodně je pro 20 letou dívku mnohem vhodnější někdo, kdo je alespoň v přibližném věku. Jsou dnes páry, kde jsou věkové rozdíly i dvacet let, ale je opravdu divné se na takové páry dívat. Člověk si kolikrát řekne, o čem se spolu asi tak mohou bavit, když věkový rozdíl a to například dvaceti let, rozhodně není malý. V době, kdy byl malý daný muž, bylo moderní úplně něco jiného, než bylo moderní v době, kdy byla mladá daná žena. Je mnohem více párů, kde tím starším je muž než těch, kde je o dost starší žena. I vy si jistě něco takového můžete všimnout. Tak jako tak, pokud se stane, že se do vás zamiluje někdo starší a ještě to bude někdo z rodiny, bylo by potřeba to řešit a to tak, aby to na konec dopadlo co možná nejlépe pro vás i vaší rodinu.