Produkty

Jste milovník kávy?

Máte rádi kávu?
Jakou kávu si dáváte nejraději? Espresso, latté macchiato nebo si vaše srdce získal obyčejný turek? Ať už máte svou kávu rádi jakkoliv, určitě si dáte alespoň pár hrnků týdně. Pokud ji máte opravdu rádi, nejspíš dbáte na to, abyste si vybrali takovou, která bude kvalitní a kterou si namelete sami doma. Právě čerstvě namletá káva chutná nejlíp, což opravdoví kávomilci ví, a proto dávají při výběru kávy přednost zrnkové. U nás najdete velký výběr káv ze světových plantáží, které si můžete namlít doma a vychutnat si tak jejich výjimečně lahodnou chuť.

zrna kávy

Mezi největší světové producenty kávy patří státy jižní Ameriky a Indie. Každý druh kávy má svou specifickou chuť a vůni. Někdo má rád hořkou kávu s výraznou chutí, jiný dá přednost kávě s ovocnější chutí a lehčí vůní. Uspokojíme všechny milovníky dobré kávy. Najdete u nás například Gurmánský výběr INDIA 1kg Thecoffe.cz, který se pyšní vůní koření, nízkou kyselostí a chutí, která obsahuje tóny ovoce. Je to jedna z nejoblíbenějších káv, protože je zkrátka tak akorát.
Tato káva se nejvíce hodí k přípravě espressa, aby její chuť opravdu vynikla, ale dát si ji můžete samozřejmě tak, jak máte rádi vy.

káva v páce

Najdete u nás klasickou řadu a řadu pro gurmány. V každé řadě jsou různé druhy káv, které se pyšní rozličnými chutěmi a vůněmi. Opravdoví znalci ocení právě gurmánskou řadu, a lidem, kteří až tak netouží po lepší kávě, postačí klasická řada. Máme i degustační balíčky, které se hodí nejen k vyzkoušení našich káv, ale i jako dárek. Kávy se bát nemusíte, v běžném množství je naprosto neškodná. Skutečně dobrá káva se pije sama, a je možné, že vám naše káva dlouho nevydrží – bude ji chtít každá vaše návštěva a i v si ji budete dávat raději než obyčejnou kávu ze supermarketu. Proto ji máme rovnou v kilovém balení, protože už víme, jak to chodí. 🙂