Podnikání

S čím vám vypomůže instalatér

Plynové spotřebiče

Instalatéři v instalatérství Ostrava se starají i o veškeré spotřebiče na zemní plyn. Patří sem v první řadě plynové kotle, karmy na ohřev vody, plynová kamna a kuchyňské sporáky. Nejste-li instalatér s patřičným oprávněním, neriskujte možnost úniku plynu a následného výbuchu, plynová zařízení patří k nejnebezpečnějším spotřebičům v domácnosti a musí být nejen patřičně zapojena, ale i seřízena. Týká se to jak montáže, tak i servisních prohlídek.

instalatérské rozvody

Odpojení spotřebičů – jestliže potřebujete plynový spotřebič odpojit, například kvůli stěhování, neprovádějte to na vlastní pěst, ale povolejte na to opět profesionály. Týká se to i vyklízení bytů nebo domů po zemřelém příbuzném, který po sobě zanechal některé spotřebiče, co nechcete užívat, ale máte na ně sjednané zájemce.

Topení

Že se instalatéři – topenáři postarají i o montáž a servis topení, je známá věc již dlouhá léta. My bychom zde chtěli pouze podotknout, že do této kategorie spadá i podlahové vytápění. Instalatéři zajišťují i případné opravy, pokud dojde k úniku vody z topného systému. Používají k tomu moderní metody vyhledávání úniku vody, přičemž není nutné bourat kvůli tomu celou zeď.

instalatér na toaletách

Havarijní servis

Instalatéra můžete požádat o laskavost, aby vám přispěchal na pomoc co nejdříve, jestliže dojde k poškození potrubí, z něhož uniká voda, a v dalších situacích, jako jsou úniky plynu, zanesené odpady či kanalizace a nefunkční či prasklé topení.

Havarijní servis probíhá nonstop, 24 hodin denně, po celý rok, je to tedy svým rozsahem podobná služba, jako výjezdy jednotek Integrovaného záchranného sboru (hasičů, policistů a lékařské záchranné služby. Vyplatí se také mít na instalatéry uložený kontakt v předstihu, ještě před tím, než se nějaká havarijní událost přihodí. Nemusíte se pak zdržovat hledáním vhodné firmy, ztrácet tím drahocenný čas a zbytečně kvůli tomu panikařit.

5/5 - (2 votes)