Produkty

Kočárek riko villa pro holčičku i chlapečka

Konečně jste se dočkala a čekáte miminko a už se jen těšíte, a nemůžete se dočkat v plné radosti, jak tu bude Vaše miminko s Vámi na světě. Čekání miminka pro Vás jako pro maminku je velká zodpovědnost, přibude více starostí. Celou dobu, než jste otěhotněla jste se starala sama o sebe, ale teď už Vás čeká dvojitá radost a starost, budete se starat o sebe a o miminko.
Kočárek
Miminko potřebuje spoustu věcí, a než se narodí je potřeba být připravená a mít nakoupené ty nejdůležitější veci. Musíte nakoupit nějaké oblečení a pokud víte co čekáte, jestli holčičku nebo chlapecka, tak to budete mít jednodušší, protože například budete vědět jakou barvu máte přesně nakoupit. Najdou se i rodiče, kteří si vůbec nechtějí nechat říct co čekají, tak nakoupí věci spíše v neutrálních barvách, aby to bylo, jak pro holčičku, tak pro chlapečka. Nejdůležitějším je pro Vaše miminko mít nachystaný a koupený kočárek, protože ten nejvíce budete každý den využívat. Kočárků najdete opravdu spoustu, a je pouze na Vás, který si vyberete a který by mohl vyhovovat
Vašemu miminku.
Kočárek
Kočárky jsou různě hluboké, široké a vždy je dobré si vybírat podle toho jakou máte představu, protože hlavně Vám se musí líbit. Máme pro Vás nabídku kvalitního a kombinovaného kočárku riko villa. Je vhodný pro holčičku a pro chlapečka. Kočárek se skládá z podvozku s koly, má velmi hlubokou korbu a je sportovní nástavby. Pomocí magnetů se uchycuje přikrývka korbičky, takže když Vaše děťátko bude spinkat, tak své dítě nevzbudíte, tím že se podíváte dovnitř, protože na rozdíl od hlasitého suchého zipu, by jste miminko vzbudily. Nabízíme Vám i výbavu ke kočárku tašku na pleny, nánožníky, pláštěnka, moskytiéra a přebalovací podložka. Autosedačku ke kočárku si musíte objednat zvlášť, není součástí. Pokud si autosedačku chcete vybrat jako doplněk, tak si jí můžete objednat v barvě kočárku, protože to pro Vás máme dostupné.