Produkty

Boj s vodou

Takže se pěkně rochníme každý den a také pak provedeme nezbytnou údržbu. Ti co bazén nemají se asi podiví. Jakou údržbu? Voda se napustí a je to. No, budiž pochváleny jejich statečné myšlenky, leč není tomu tak. O vodu je třeba se starat, protože pokud se na to majitel bazénu vykašle, se zlou se potáže. Už třetí den může být ve velkých vedrech voda nepoužitelná. Proč?

Tak vítr je proti nám a nanáší nám tam hrubší i jemný prach. Ten do vody nepatří. A pokud tam zanesl například kousíček dřeva, nebo list ze stromu či keříku, je zle. To, nebo ono klesne ke dnu a začíná proces, proti kterému je nutno bojovat a to všemi možnými zbraněmi. Začne totiž proces rozkladu. Tento nevadí třeba v boubínském pralese, v parku, nebo také v kompostu. V bazéně je to však nebezpečný nepřítel, který může zapříčinit různé komplikace. Například zarudnutí pokožky, vyrážky, svědění a v některých případech i horší věci. Proces rozkladu totiž vyvine bakterie a ty vodu v bazénu dokážou během nějaké doby bezpečně zlikvidovat.

relax v bazénu

Jenže jak na ně? Nejbezpečnější a nejlepší jsou proti nim chlorové tablety do bazénu. Ty pomalu uvolňují něco jako dezinfekci a bez nějakých kompromisů hubí našeho nepřítele. A když jej bezpečně vyhubí, starají se pak tytéž o prevenci. Tedy o to, aby se tu už žádné takové neviditelné potvory neukázaly. A ty to pochopitelně ani nenapadne, neb prostředí pro ně je zde díky tabletám naprosto nevhodné.

zábradlí u bazénu

Jistě si pomyslíte, že nevíte jak tento výrobek použít. Není však třeba se obávat, protože je dodáván i s českým návodem. A pokud něco nepochopíte? Stačí si zavolat prodejci. Kontakt na něj naleznete na webu, na kterém si tablety také ihned objednejte. Stačí kliknout nahoře na jinak barevný text a jste tam. Uchopte svůj telefon a ptejte se, jistě zde najdete jedině odborníky, kteří s vámi problém proberou ze všech stran. Tak co? Již máte objednáno?